A A A Wersja kontrastowa
Infolinia 801 598 888, 22 475 8888

Informacje dla kredytobiorców

pdf

W związku z sytuacją wywołaną pandemią COVID-19 klienci korzystający z kredytów udzielanych bezpośrednio przez BGK, mogą ubiegać się o zawieszenie spłaty kredytu na 3 miesiące. W przypadku kredytów obrotowych możliwe jest również odnowienie istniejącego kredytu na okres do 6 miesięcy. 

 

Kredyty dla firm i JST

Klientów, którzy chcą ubiegać się o czasowe zawieszenie spłaty kredytu lub odnowienie istniejącego kredytu obrotowego prosimy o kontakt telefoniczny lub mejlowy z obsługującym Państwa doradcą lub regionem BGK. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji pod dotychczasowymi numerami telefonów i mejlami (https://www.bgk.pl/kontakt/placowki/).

Rozpatrzenie wniosku,  zawieszenie spłaty kredytu lub odnowienie istniejącego kredytu obrotowego jest zwolnione z opłat.

 

Kredyty hipoteczne dla klientów indywidualnych

Klientów indywidualnych mających w BGK kredyt hipoteczny, którzy chcą skorzystać z czasowego zawieszenia spłaty kredytu prosimy o wypełnienie wniosku i przesłanie go na adres bgk@bgk.pl lub kontakt z Infolinią BGK: 801 598 888, 22 475 8888.

Rozpatrzenie wniosku i zawieszenie spłaty kredytu jest zwolnione z opłat.

 

Kredyty udzielane ze środków Funduszu Żeglugi Śródlądowej

Armatorów (kredytobiorców), którzy chcą ubiegać się o czasowe zawieszenie spłaty kredytu, 

prosimy o kontakt z obsługującym Państwa regionem BGK (https://www.bgk.pl/kontakt/placowki/) lub telefonicznie: +48 509 494 111, +48 502 737 774.

Rozpatrzenie wniosku i zawieszenie spłaty kredytu jest zwolnione z opłat.

 

Informacja dla kredytobiorców w programie wsparcia społecznego budownictwa czynszowego (SBC) znajduje się na stronie.