Powrót

Zmiany w regulaminie portalu komunikacyjnego BGK Zlecenia

1 marca 2022 r. wchodzą w życie zmiany w regulaminieportalu komunikacyjnego BGK Zlecenia. Dotyczą one:

  1. Nowych metod autoryzacji – kodu SMS i tokena sprzętowego, o czym informowaliśmy Państwa 15 grudnia 2021 roku. W odrębnym komunikacie wskażemy termin, w którym wyłączymy możliwość podpisu kartą mikroprocesorową (identyfikacyjną);
  2. Przetwarzania danych osobowych – usunęliśmy zapisy z regulaminu, gdyż teraz zawieramy je w umowach;
  3. Redakcji definicji (w tym dodanie nowych), poprawek stylistycznych oraz organizacji w banku.

Nowy regulamin znajdą Państwo pod adresem:

https://www.bgk.pl/programy-i-fundusze/programy/obsluga-platnosci-ze-srodkow-europejskich-i-krajowego-wspolfinansowania/

Jeśli nie akceptują Państwo zmian zawartych w regulaminie, prosimy złożyć pisemny sprzeciw wraz z wypowiedzeniem umowy, na podstawie której korzystają Państwo z portalu komunikacyjnego BGK Zlecenia. Brak sprzeciwu w terminie 14 dni od otrzymania zawiadomienia, będzie oznaczać zgodę na zmiany w regulaminie.

01.03.2022 r. wchodzą w życie zmiany w obowiązującej taryfie opłat i prowizji za czynności bankowe w Banku Gospodarstwa Krajowego na rzecz przedsiębiorców oraz innych klientów instytucjonalnych. Zmiany dotyczą kanałów elektronicznych i wynikają z nowych metod autoryzacji.

Nową taryfę opłat i prowizji udostępniliśmy pod adresem: https://www.bgk.pl/dla-klienta/taryfa-oplat-i-prowizji/

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z wprowadzanymi zmianami przypominamy, że nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:30 pod numerem telefonu: 801 598 888 lub 22 475 88 88.

 

1"Usługi Portalu komunikacyjnego dla instytucji składających zlecenia płatności ze środków europejskich i krajowego współfinansowania oraz dla dysponentów w zakresie przekazywania informacji o zleceniach płatności ze środków europejskich w Banku Gospodarstwa Krajowego".