A A A Wersja kontrastowa
Infolinia 801 598 888, 22 475 8888

Dni otwarte Funduszy Europejskich

pdf

W dniach 7 - 10 maja 2015 roku po raz drugi zorganizowana zostanie ogólnopolska akcja promocyjna pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich". Jej celem jest promocja efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce poprzez udostępnienie szerokiemu gronu zainteresowanych odbiorców projektów zrealizowanych przy udziale środków unijnych.

I edycja Dni Otwartych, która miała miejsce w maju 2014 roku, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w niej 970 beneficjentów, którzy przygotowali ponad 1.300 atrakcji dla osób odwiedzających projekty.

Przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich poprawiają jakość życia mieszkańców. W związku z tym ważne jest, aby beneficjenci, którzy z sukcesem zrealizowali projekty dofinansowane ze środków unijnych, pokazali je społeczeństwu.
Aby wziąć udział w II edycji akcji, wystarczy „otworzyć" swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 7 do 10 maja br.

Koordynatorem organizacji tego ogólnokrajowego wydarzenia jest Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. W ogólnopolskich mediach przeprowadzona zostanie promocja akcji „Dni Otwarte Funduszy Europejskich", m. in. przy pomocy dedykowanego spotu zapraszającego mieszkańców Polski do udziału i do odwiedzenia strony internetowej, na której będzie można znaleźć niezbędne informacje o akcji i jej uczestnikach.

Bank Gospodarstwa Krajowego zachęca wszystkich beneficjentów działania 4.3 PO IG do aktywnego włączenia się w akcję promującą przedsięwzięcia zrealizowane dzięki środkom unijnym.

W przypadku zainteresowania udziałem, uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej: www.dniotwarte.eu, jest dostępny elektroniczny formularz zgłoszeniowy oraz Regulamin udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich.