Poczet Prezesów BGK od 1924 r.

L.p.

Imię i nazwisko

Lata sprawowania funkcji

1

Jan Kanty Steczkowski

od 21 maja 1924 do 1 lipca 1927

2

Roman Górecki

od 1 lipca 1927 do października 1935, 26 maja 1936 do 1 października 1941

3

Karol Alexandrowicz

od lutego 1943 do 26 marca 1946

4

Edward Lipiński

od kwietnia 1946 do 1 lipca 1948

5

Jan Wojnar

od lipca 1948 do 15 października 1949

6

Czesław Gawłowski

od 1 listopada 1989 do 21 lipca 1991

7

Mariusz Stolarz

od 25 października 1991 do 30 września 1993

8

Danuta Chmielewska

p.o. prezesa od 1 września 1993 do 24 lutego 1994, prezes od 25 lutego 1994 do 30 czerwca 1996

9

Waldemar Nowak

od 1 lipca 1996 do 12 lutego 1997

10

Danuta Chmielewska

od 13 lutego 1997 do 25 lutego 1998

11

Ryszard Pazura

od 1 marca 1998 do 30 września 2002

12

Witold Koziński

od 21 października 2002 do 31 stycznia 2004

13

Andrzej Dorosz

od 1 luty 2004 do 16 maja 2006

14

Wojciech Kuryłek

od 11 lipca 2006 do 24 maja 2007

15

Ireneusz Fąfara

p.o. prezesa od 24 maja 2007 do 25 lipca 2007, prezes od 26 lipca 2007 do 23 października 2009

16

Tomasz Mironczuk

od 23 października 2009 do 20 kwietnia 2011

17

Dariusz Daniluk

od 20 kwietnia 2011 do 14 czerwca 2013

18

Dariusz Kacprzyk

od 14 czerwca 2013 do 7 marca 2016

19

Mirosław Panek

p.o. prezesa od 8 marca 2016 do października 2016

20Beata Daszyńska-Muzyczkaod 9 grudnia 2016