Pożyczki na rozwój podmiotów ekonomii społecznej

Fundacje, stowarzyszenia i organizacje pozarządowe mogą liczyć na wsparcie finansowe z wykorzystaniem środków unijnych.

Pożyczki z projektu Małopolska Pożyczka

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego do rozwoju swojej firmy? Wnioskuj o pożyczkę z unijnego projektu Małopolska Pożyczka.

Pożyczka szerokopasmowa

Prowadząc przedsiębiorstwo telekomunikacyjne możesz skorzystać z pożyczki unijnej na budowę, przebudowę i modernizację sieci umożliwiającej dostęp do szybkiego Internetu. Możesz ją również przeznaczyć na wydatki płynnościowe. Dowiedz się więcej o pożyczce szerokopasmowej.

Kredyt na innowacje technologiczne

Wsparcie finansowe na rozwój i podniesienie konkurencyjności mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze Kujawy Pomorze

Przedsiębiorcze Kujawy Pomorze to projekt dla wszystkich szukających dodatkowych funduszy na rozwój firm. Sprawdź ofertę pożyczek unijnych na rozpoczęcie działalności lub zmianę modelu biznesowego.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze lubelskie

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze lubelskie skierowane są do mikro-, małych i średnich firm. Dzięki nim rozwiniesz swoją firmę i zrealizujesz biznesowe cele. 

Pożyczki z projektu Lubuski Filar 2020

Pożyczki z projektu Lubuski Filar 2020 to szansa dla Ciebie i Twojej firmy! Wnioskuj o pożyczkę unijną na warunkach korzystniejszych niż rynkowe i zainwestuj w nowe rozwiązania, które mogą przynieść Ci większe dochody.

Pożyczka z projektu Przedsiębiorcze świętokrzyskie

Myślisz o rozwoju swojej firmy? Nie wiesz skąd wziąć fundusze? Sprawdź ofertę pożyczek unijnych z projektu Przedsiębiorcze świętokrzyskie. Możesz zyskać dofinansowanie nawet do 1 mln złotych na warunkach rynkowych lub korzystniejszych niż rynkowe.

Pożyczka z projektu Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+

Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+ to projekt skierowany do wszystkich przedsiębiorców z woj. pomorskiego, którzy chcą założyć nową firmę lub rozwinąć już działającą. Skorzystaj z szerokiej gamy produktów: pożyczki na innowacje, pożyczki inwestycyjnej, pożyczki profilowanej, pożyczki rewitalizacyjnej lub poręczenia. Wybierz produkt, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze podkarpackie

Projekt Przedsiębiorcze podkarpackie już od 2016 roku pomaga w rozwoju firm z województwa podkarpackiego. Niezależnie od branży, wnioskuj o pożyczkę standardową lub standardowo-inwestycyjną i stań się liderem w swoim regionie.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze podlaskie

Twoja firma może zostać liderem w województwie podlaskim. Wnioskuj o nisko oprocentowane pożyczki z unijnego projektu Przedsiębiorcze podlaskie i zyskaj dofinansowanie na rozwój, innowacje i bieżącą działalność.

Pożyczka z projektu Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia finansowego do rozwoju swojej firmy? Wnioskuj o pożyczkę z unijnego projektu Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie! Możesz otrzymać do 1,5 mln zł na warunkach rynkowych lub korzystniejsze niż rynkowe. Wybierz pożyczkę dla siebie.

Pożyczki z projektu Inwestycje, Innowacje, Energetyka dla województwa dolnośląskiego

Prowadzisz mikro-, małą lub średnią firmę w woj. dolnośląskim? Potrzebujesz wsparcia finansowego, żeby rozwinąć swój biznes? Sprawdź unijny projekt Inwestycje, Innowacje, Energetyka dla województwa dolnośląskiego, dzięki któremu możesz otrzymać pożyczkę na warunkach rynkowych lub korzystniejszych niż rynkowe.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa mazowieckiego

Prowadzisz mikro-, małą lub średnią firmę? Skorzystaj z pożyczek unijnych na rozwój działalności, dzięki którym Twoja firma stanie się bardziej konkurencyjna. Dowiedz się więcej o pożyczkach unijnych na rozwój firmy.

Pożyczki z programu Jeremie2 dla województwa wielkopolskiego

Skorzystaj ze wsparcia finansowego i rozwiń swoją firmę. Dzięki pożyczkom unijnym, możesz kupić nowy sprzęt, ulepszyć produkty lub usługi, zrealizować nowe przedsięwzięcia. Sprawdź projekt Jeremie2 dla woj. wielkopolskiego.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa zachodniopomorskiego

Zainwestuj w swoją firmę i wnioskuj o pożyczkę na rozwój! Dzięki pożyczkom ze środków unijnych możesz unowocześnić swoją firmę, kupić towary lub wprowadzić na rynek nowe usługi. Nie zwlekaj! Sprawdź szczegóły pożyczki już dziś.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa łódzkiego

Wnioskuj o pożyczkę unijną i przeznacz ją na rozwój swojej firmy. Wprowadź na rynek nowe produkty, usługi i zrealizuj nowe projekty. Sprawdź ofertę pożyczek z projektu Jeremie2.