Pożyczka płynnościowa dla MŚP z POIR

Pożyczka płynnościowa POIR umożliwia mikro, małym i średnim firmom sfinansowanie wydatków związanych z utrzymaniem bieżącej działalności firmy i zapewnieniem jej płynności finansowej.

Pożyczki na rozwój podmiotów ekonomii społecznej

Pożyczki dla podmiotów ekonomii społecznej, które działają dłużej niż rok i chcą inwestować w swój rozwój. 

Pożyczka na start dla podmiotów ekonomii społecznej

Preferencyjna pożyczka dostosowana do możliwości podmiotów ekonomii społecznej, które rozpoczynają działalność.

Pożyczka szerokopasmowa

Prowadząc przedsiębiorstwo telekomunikacyjne możesz skorzystać z pożyczki unijnej na budowę, przebudowę i modernizację sieci umożliwiającej dostęp do szybkiego Internetu. Możesz ją również przeznaczyć na wydatki płynnościowe. Nie zwlekaj! Dowiedz się więcej o pożyczce szerokopasmowej.

Pożyczki z projektu Lubuski Filar 2020

Lubuski Filar 2020 to projekt unijny przeznaczony dla przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy potrzebują wsparcia w finansowaniu bieżącej działalności. Sprawdź korzystne rozwiązania dla firm, które ucierpiały w wyniku pandemii COVID-19.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze Kujawy Pomorze

Prowadzisz mikrofirmę na terenie woj. kujawsko-pomorskiego? Utraciłeś płynność finansową z powodu COVID-19? Sprawdź ofertę pożyczek unijnych, które możesz przeznaczyć na zobowiązania wobec pracowników, ZUS-u, urzędu skarbowego.

Pożyczki z projektu Inwestycje, Innowacje, Energetyka dla województwa dolnośląskiego

Projekt Inwestycje, Innowacje, Energetyka w woj. dolnośląskim wspiera przedsiębiorców w codziennej pracy. Pożyczki z projektu można przeznaczyć na rozwój firmy lub na poprawienie płynności finansowej. Sprawdź ofertę pożyczek unijnych dostosowaną do potrzeb przedsiębiorców z Dolnego Śląska.

Pożyczka z projektu Pomorski Fundusz Rozwoju 2020+

Mikro-, małe i średnie firmy mogą liczyć na wsparcie w prowadzeniu działalności. W ofercie pomorskiego Funduszu Rozwoju 2020+ przedsiębiorcy znajdą pożyczki płynnościowe oraz inwestycyjne, które pomogą w trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19.

Pożyczka z projektu Przedsiębiorcze świętokrzyskie

Potrzebujesz wsparcia w finansowaniu bieżącej działalności? Twoja firma ucierpiała z powodu pandemii COVID-19? Sprawdź ofertę pożyczek unijnych, które możesz spłacać na preferencyjnych warunkach. Wybierz rozwiązanie dla siebie.

Pożyczka z projektu Przedsiębiorcze warmińsko-mazurskie

Przedsiębiorcy z województwa warmińsko-mazurskiego mogą skorzystać z pożyczek unijnych, które pomogą zachować płynność finansową, opłacić zobowiązania wobec pracowników, ZUS-u i urzędu skarbowego. Sprawdź całą ofertę pożyczek unijnych i wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb.

Pożyczki z projektu Przedsiębiorcze podkarpackie

Możesz poprawić płynność finansową swojej firmy korzystając ze wsparcia ze środków unijnych. Pożyczki na preferencyjnych warunkach pozwolą Twojej firmie sfinansować bieżącą działalność, opłacić zobowiązania wobec pracowników, ZUS-u i urzędu skarbowego.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa zachodniopomorskiego

Projekt Jeremie2 skierowany jest do zachodniopomorskich przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy potrzebują wsparcia finansowego w prowadzeniu działalności. Sprawdź ofertę pożyczek unijnych i wybierz tę najbardziej odpowiednią dla Twojej firmy.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa łódzkiego

Pożyczki unijne z projektu Jeremie2 pomogą Twojej firmie w trudnym czasie pandemii COVID-19. Wnioskuj o pożyczkę i przeznacz dofinansowanie na poprawę płynności finansowej, spłatę zadłużenia lub inwestycje. Sprawdź całą ofertę pożyczek w woj. łódzkim.

Pożyczki z projektu Jeremie2 dla województwa mazowieckiego

Województwo mazowieckie przygotowało dla przedsiębiorców pomoc w postaci nisko oprocentowanych pożyczek. Jeśli prowadzisz mikro-, małą lub średnią firmę, sprawdź ofertę pożyczek z dofinansowaniem ze środków unijnych.

Pożyczki z programu Jeremie2 dla województwa wielkopolskiego

Możesz poprawić płynność finansową swojej firmy, korzystając ze wsparcia ze środków unijnych. Pożyczki na preferencyjnych warunkach pozwolą Twojej firmie sfinansować bieżącą działalność, opłacić zobowiązania wobec pracowników, ZUS-u i urzędu skarbowego.

Zobacz pozostałe kategorie