A A A Wersja kontrastowa
Infolinia 801 598 888, 22 475 8888
Kariera w BGK
 
 


Jakość zespołu decyduje o sukcesie całej organizacji, dlatego w Banku Gospodarstwa Krajowego zatrudniamy najlepszych kandydatów, a pracownikom zapewniamy przyjazne środowisko pracy oraz możliwości ciągłego rozwoju.

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju, którego misją jest wspieranie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Dzięki unikalnej roli, jaką odgrywamy, dajemy możliwości uczestniczenia w projektach o niespotykanej na rynku specyfice i skali. Zobacz, dlaczego warto do nas dołączyć.

Aktywnie wspieramy przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych. Inicjujemy i uczestniczymy we współpracy miedzy biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi.

Pracując w BGK masz realny wpływ na rozwój gospodarczy naszego kraju.

ROZWÓJ – to słowo, które w BGK odmieniamy przez wszystkie przypadki. To oznacza, że rozwijamy siebie, nasze zespoły i rozwijamy polską gospodarkę. Niezależnie, czy masz doświadczenie w bankowości, finansach, administracji czy IT u nas znajdziesz oferty pracy, które gwarantują ciekawe wyzwania oraz profesjonalne wsparcie. Jeśli ważne są dla Ciebie profesjonalizm, partnerska współpraca i zaangażowanie a do tego chcesz mieć poczucie, że pracujesz w instytucji o strategicznym znaczeniu dla kraju, zajrzyj na naszą listę ogłoszeń i aplikuj na wybrane stanowiska.

Co oferujemy naszym pracownikom?

Ciekawe zadania, pakiety rozwojowe (takie jak dofinansowanie do nauki języka angielskiego czy studiów podyplomowych), system premiowy, prywatne ubezpieczenie medyczne oraz ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz możliwość dołączenia do bractw sportowych, w których można realizować swoje pasje. Co więcej, jeśli lubisz i chcesz pomagać, możesz zaangażować się w program bankowego wolontariatu.

 

Praktyki do kwadratu

Bank Gospodarstwa Krajowego to świetne miejsce do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Co roku zapraszamy studentów do udziału w programie płatnych praktyk. Poza możliwością zaangażowania się w ciekawe i innowacyjne projekty bankowe, praktykanci mogą wziąć udział w trzech szkoleniach merytorycznych z wybranego zakresu oraz dwóch szkoleniach rozwojowych z umiejętności miękkich.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

Po zebraniu wszystkich nadesłanych aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i zapraszamy ich do udziału w pierwszym spotkaniu rekrutacyjnym. Jeśli pójdzie Ci dobrze, kilka dni po tym etapie zadzwonimy, by zaprosić Cię na spotkanie finałowe. W międzyczasie możemy poprosić Cię o wypełnienie krótkiego formularza, z którego dowiesz się, jaki jest Twój styl pracy i jakie role w zespole najchętniej przyjmujesz. Po każdym etapie rozmów możesz spodziewać się kontaktu z naszej strony.

Oferty praktyk i pracyPraktyki do kwadratu