A A A Wersja kontrastowa
Infolinia 801 598 888, 22 475 8888

Bezpieczne kanały komunikacji

Do komunikacji w sprawach bezpiecznego korzystania z bankowości elektronicznej, informowania o potencjalnych ryzykach, jakie niesie za sobą używanie elektronicznych kanałów dostępu oraz metodach unikania zagrożeń i przeciwdziałania oszustwom w bankowości internetowej, wykorzystujemy poniższe bezpieczne kanały komunikacji:

 • Bankowość elektroniczna bgk24 -  komunikaty prezentowane po zalogowaniu do serwisu oraz poprzez moduł komunikacji z bankiem.

Jeśli chcesz zgłosić niestandardowe lub podejrzane zdarzenie:

 1. Zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej bgk24
 2. W następnym kroku wybierz: Komunikacja (ikona  koperty)  ->  Lista wiadomości -> przycisk Nowa wiadomość -> Typ: Pomoc/inne
 3. Wypełnij treść wiadomości i kliknij przycisk Dalej
 4.  Zweryfikuj treść wiadomości i kliknij przycisk Wyślij
 5. Wysłanie wiadomości zostanie potwierdzone komunikatem Wiadomość została wysłana
 6. Wyloguj się z systemu bankowości elektronicznej.
 • Komunikacja mejlowa dla poszczególnych systemów BGK:     
 1. Dla systemu bgk24: bgk24@bgk.pl 
 2. Dla systemu BGK-Zlecenia:bgkzlecenia@bgk.pl 
 3. Dla systemu BGK-Zlecenia KFD: bgkzleceniakfd@bgk.pl

Odpowiedź mejlowa będzie przesłana z adresu, na który kierowałeś zapytanie.

Kontakt z opiekunem lub pracownikiem dowolnego regionu BGK.

Bezpieczne kanały komunikacji mogą być wykorzystywane do zgłaszania transakcji oszukańczych, podejrzanych zdarzeń i nietypowych sytuacji w trakcie korzystania z serwisów internetowych banku, potencjalnych prób zastosowania technik manipulacji, które mają na celu pozyskanie poufnych informacji (np. poprzez e-mail lub telefon) lub uzyskania nieautoryzowanego dostępu do poufnych danych (np. historii rachunku, zlecanych płatności).

Bank udzieli odpowiedzi na Twoje zgłoszenie poprzez ten sam kanał lub w innej uzgodnionej z Tobą formie, tj. pisemnie, mejlowo, telefonicznie lub kontakt osobisty.

Zgodnie z realizowaną polityką rzetelnego i jasnego informowania o bezpieczeństwie korzystania z usług bankowości elektronicznej, prosimy o śledzenie aktualności dotyczących bezpieczeństwa oraz zapoznanie się z najważniejszymi zasadami bezpiecznego korzystania z systemów BGK oraz kart płatniczych.