Instrukcje

Tutaj znajdziesz informacje, jak dostosować niektóre ustawienia systemu do swoich potrzeb np. ile rekordów wyświetlić na stronie, ustawisz obrazek bezpieczeństwa i identyfikator własny, zapiszesz Indywidualny Rachunek Podatkowy lub dowiesz się, jak zmienić kontekst.

Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat metod oraz urządzeń do autoryzacji wykorzystywanych w procesie logowania do systemu.

Tutaj dowiesz się w jaki sposób autoryzować różnego rodzaju dyspozycje za pomocą urządzeń do autoryzacji (tokena sprzętowego, tokena mobilnego, certyfikatu podpisu kwalifikowanego). Zapoznasz się również z zasadami tworzenia schematów akceptacji.

Tutaj dowiesz się jak wykonywać m. in. płatności krajowe (w tym do US), zagraniczne, jak zakładać zlecenia stałe, importować przelewy, tworzyć paczki i zlecenia masowe. Pobierz instrukcję jak sprawdzić  statusy na liście zleceń oraz jak wykonać analizę salda aby dowiedzieć się czy posiadasz dostępne środki na realizację przelewów.
 

Lista zleceń

Płatności krajowe i zagraniczne

Paczki zleceń i zlecenia masowe

Import zleceń

Pozostałe

Kontrahenci
rozmiar pliku: 412 KBPobierz PDF
Referencje
rozmiar pliku: 791 KBPobierz PDF

Tutaj dowiesz się m.in. jak wyglądają szczegóły rachunku, jak sprawdzić historię operacji na rachunkach, jak pobierać wyciągi, jak ustawić adres e-mail dla wyciągów lub jak wykonać eksport danych z systemu.

Tutaj poznasz zasady składania dyspozycji stanowiących oświadczenia woli Posiadacza rachunku związane z dokonywaniem czynności bankowych oraz dowiesz się jak wysyłać wiadomości do banku.

Tutaj zapoznasz się z funkcjonalnościami takimi jak karty, lokaty, produkty skarbowe czy obsługa gotówkowa.

Karty
rozmiar pliku: 484 KBPobierz PDF
Lokaty
rozmiar pliku: 1,022 KBPobierz PDF
Kredyty
rozmiar pliku: 592 KBPobierz PDF
Moduł SIMP
rozmiar pliku: 581 KBPobierz PDF
Konsolidacja sald
rozmiar pliku: 439 KBPobierz PDF
Produkty skarbowe
rozmiar pliku: 296 KBPobierz PDF

Tutaj zapoznasz się m.in. z zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi korzystania z systemu bankowości elektronicznej, dowiesz się jakie są wymagania techniczne bgk24 oraz poznasz wersję Lite systemu bgk24.