A A A Wersja kontrastowa
BGK Linia 801 598 888, 22 599 8888

Konferencje

Jessica2 - konferencja otwierająca nabór wniosków

 

BGK ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji otwierającej nabór o niskooprocentowane pożyczki JESSICA 2 przeznaczone na finansowanie projektów z zakresu kompleksowej modernizacji energetycznej budynków oraz rewitalizacji obszarów problemowych Wielkopolski.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie https://www.bgk.pl/aktualnosci/konferencje/jessica2-konferencja.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

7.06.2017 r. Toruń - konferencja „Finansowanie inwestycji mieszkaniowych samorządów przez grupę BGK”

Urząd Miasta Toruń, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz BGK Nieruchomości S.A. mają przyjemność zaprosić Panie i Panów Prezydentów, Burmistrzów miast z województw kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i mazowieckiego i inne zainteresowane osoby z tych regionów

na konferencję

organizowaną przez Miasto Toruń, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz BGK Nieruchomości S.A.,

która odbędzie się
7 czerwca 2017 r. o godz. 10.00
Dwór Artusa w Toruniu, Rynek Staromiejski 6, Toruń

poświęconą...

16.05.2017 r. Wrocław - konferencja „Finansowanie inwestycji mieszkaniowych samorządów przez grupę BGK”

Urząd Miejski Wrocławia, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz BGK Nieruchomości S.A.
mają przyjemność zaprosić Prezydentów i Burmistrzów miast z województw dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i łódzkiego oraz inne zainteresowane osoby

na konferencję organizowaną

16 maja 2017 r. o godz. 10.00
w Sali Wielkiej wrocławskiego Ratusza

(Stary Ratusz, Rynek)

poświęconą finansowaniu inwestycji mieszkaniowych samorządów przez grupę BGK.

Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje o zmianach...

4.04.2017 – Zapraszamy na konferencję dla podmiotów ekonomii społecznej

Zapraszamy na organizowaną przez bank konferencję „Wsparcie dla podmiotów ekonomii społecznej w ramach Krajowego Funduszu Przedsiębiorczości Społecznej”, która odbędzie się 4 kwietnia br. w Warszawie w sali konferencyjnej im. Andrzeja Bączkowskiego, w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, ul. Nowogrodzka 1/3/5 i rozpocznie o godz. 11:00.

W trakcie konferencji przedstawione zostaną instrumenty finansowe oferowane podmiotom ekonomii społecznej. Omówione zostaną także perspektywy...

Zaproszenie na spotkanie informacyjne: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka

Bank Gospodarstwa Krajowego serdecznie zaprasza przedstawicieli funduszy pożyczkowych, banków spółdzielczych oraz banków komercyjnych na spotkania informacyjne poświęcone możliwości współpracy pośredników finansowych we wspieraniu przedsiębiorczości w ramach programu Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka.

Bank Gospodarstwa Krajowego w dniu 22 grudnia 2016 roku podpisał z Ministerstwem Rozwoju umowę na realizację programu, na kwotę blisko 200 mln zł, dzięki czemu mikro, małe i średnie...

Znamy termin XIII konferencji BGK dla JST

24-25 maja 2017 r. Bank Gospodarstwa Krajowego planuje organizację XIII Ogólnopolskiej konferencji dla jednostek samorządu terytorialnego pn. „Strategie finansowe projektów rozwojowych”. 

Konferencja corocznie organizowana przez BGK jest jednym z najważniejszych miejsc debaty na temat kierunków finansowania rozwoju jednostek samorządu terytorialnego i efektywnego doboru narzędzi jego finansowania.

Czytaj więcej >

Zapraszamy na Dzień dobry biznes w Koszalinie - 6 grudnia 2016 r.

Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego JEREMIE oraz Politechnika Koszalińska serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”.

Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2016 r. w godz. 11.00 - 14.00 w sali nr 10 A na Wydziale Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, ul. Kwiatkowskiego 6e, Koszalin.

Więcej informacji: http://www.jeremie.com.pl/aktualnosci/2016-10-25-semianrium-ddb-koszalin/ 

V Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Inżynierii Finansowej

26 października 2016 r. w Szczecinie odbyła się piąta edycja konferencji pt.: „Zachodniopomorski Dzień Instrumentów Inżynierii Finansowej”.

Wydarzenie jak co roku cieszyło się dużą popularnością wśród przedsiębiorców, zarówno rozpoczynających przygodę z własnym biznesem, jak i bardziej doświadczonych. Tegoroczna edycja poświęcona była takim tematom, jak tworzenie własnej firmy od podstaw czy finansowanie pozwalające na rozwinięcie skrzydeł. Przede wszystkim  jednak rozmawiano o zwrotnych...

Zapraszamy na szkolenie „Cyberbezpieczeństwo – jak ustrzec się przed zagrożeniami w cyfrowym świecie”

Termin: 21 listopada 2016 r. w godz. 10-12 lub 13-15 (1 grupa do wyboru)

Miejsce: Hotel Best Western Efekt Express Kraków, ul. Opolska 14, Kraków, Sala Kryształowa


W związku z rosnącą liczbą ataków hackerskich na polskie firmy i instytucje pokażemy jak bezpiecznie korzystać z komputera i z bankowość elektronicznej.

Szkolenie jest skierowane do klientów banku, którzy w swojej pracy korzystają z komputera z dostępem do Internetu, aplikacji obsługującej elektroniczną skrzynkę pocztową lub...

Zapraszamy na Dzień dobry biznes w Łodzi - 17.11.2016 r. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Łódzkiego Regionalnego Funduszu Powierniczego oraz Uniwersytet Łódzki serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”.

Konferencja odbędzie się 17 listopada 2016 r. w godz. 9.30 - 12.30 w Auli A1 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Jana Matejki 22/26, Łódź.

Więcej informacji: http://www.jeremie.com.pl/aktualnosci/2016-10-23-seminarium-ddb-lodz/ 

Zapraszamy na Dzień dobry biznes w Szczecinie - 14.11.2016 r. w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Zachodniopomorskiego Funduszu Powierniczego JEREMIE oraz Akademia Morska serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”.  

Konferencja odbędzie się 14 listopada 2016 r. w godz. 11.15 - 14.30 w sali nr 125 na Wydziale Nawigacyjnym Instytutu Geoinformatyki Akademii Morskiej, ul. Żołnierska 46, Szczecin.

Więcej informacji: http://www.jeremie.com.pl/aktualnosci/2016-10-25-semianrium-ddb-szczecin/ 

Zapraszamy na szkolenie „Cyberbezpieczeństwo – jak ustrzec się przed zagrożeniami w cyfrowym świecie”

Terminy: 26 lipca 2016 r. w godz. 10-12 lub 13-15, lub 27 lipca 2016 r. w godz. 10-12 (1 termin do wyboru)

Miejsce: Bank Gospodarstwa Krajowego, Al. Jerozolimskie 7, Warszawa


W związku z rosnącą liczbą ataków hackerskich na polskie firmy i instytucje pokażemy jak bezpiecznie korzystać z komputera i z bankowość elektronicznej.

Szkolenie jest skierowane do klientów banku, którzy w swojej pracy korzystają z komputera z dostępem do Internetu, aplikacji obsługującej elektroniczną skrzynkę...

XII Konferencja BGK dla JST - podsumowanie

W dniach 22-23 czerwca Bank Gospodarstwa Krajowego zorganizował XII Ogólnopolską konferencję dla jednostek samorządu terytorialnego pn. „Bezpieczne finansowanie rozwoju”. W spotkaniu wzięło udział blisko 500 uczestników – przedstawicieli władz samorządowych, pracowników odpowiedzialnych za finanse w jednostkach samorządu terytorialnego, a także instytucji krajowych i zagranicznych oferujących wsparcie w realizacji inwestycji. Najważniejszymi zagadnieniami poruszanymi w czasie konferencji było...

30.06.2016 Seminarium "Źródła finansowania Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023"

Zapraszamy na seminarium

„Źródła finansowania Programu Budowy Dróg Krajowych
na lata 2014 – 2023 (z perspektywą do 2025 roku)”

 organizowane przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa
oraz Bank Gospodarstwa Krajowego

 

30 czerwca 2016 r., godz. 10.00 – 14.00
Siedziba Banku Gospodarstwa Krajowego
Al. Jerozolimskie 7 w Warszawie
Sala 200

 

AGENDA:

10.00 – 10.05 Przywitanie uczestników seminarium

10.05 – 10.30 Finansowanie dróg krajowych w Polsce (stan obecny) – Jerzy Szmit, Podsekretarz...

1 2