Powrót

Szczyt NATO w Warszawie – utrudnienia w komunikacji

Szczyt NATO w Warszawie – utrudnienia w komunikacji

Szanowni Państwo,

w związku z zaplanowanym w Warszawie na 8 i 9 lipca szczytem NATO i związanymi z tym wymogami organizacyjnymi,  mieszkańców Warszawy czekają spore utrudnienia - zmienione będą trasy transportu publicznego, a wiele ulic zostanie zamkniętych. W naszym banku również wprowadzone zostaną dodatkowe środki bezpieczeństwa.

W dniach 7-8 lipca - wejście do oddziału BGK w Warszawie i budynku centrali banku możliwe będzie po przejściu przez bramkę pirotechniczną.  


Ograniczenia komunikacyjne

W dniach 7-9 lipca wprowadzone będą duże zmiany w ruchu drogowym i kursowaniu komunikacji miejskiej. Wyłączone z ruchu zostaną m.in. Aleje Jerozolimskie i most Józefa Poniatowskiego, Rondo J. Waszyngtona, al. Zieleniecka, Wybrzeże Szczecińskie, J. Zamoyskiego, Wał Miedzeszyński, Królewska, Senatorska, Podwale, Grzybowska. Wprowadzone zostaną zakazy zatrzymywania pojazdów wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela.

Pełna, zbiorcza informacja dostępna będzie także na stronie miasta: www.um.warszawa.ploraz w Miejskim Centrum Kontaktu Warszawa 19115 (www.warszawa19115.pl, tel. 19115 oraz bezpłatna mobilna aplikacja). 

Na stronach Urzędu Miasta dostępne już są mapki pokazujące zmiany komunikacyjne podczas szczytu.

W dniach 7-9 lipca, nie będzie funkcjonować stacja kolejowa Warszawa Stadion oraz stacja metra Stadion Narodowy. Pociągi przez stacje będą przejeżdżać bez zatrzymywania się.