Powrót

Zmiany w Taryfie opłat i prowizji dla przedsiębiorców i klientów instytucjonalnych

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) informuje, że od 1 lipca 2013 wprowadza zmiany do „Taryfy opłat i prowizji dla przedsiębiorców i innych klientów instytucjonalnych".

Zmiany dotyczą w szczególności:

  • obniżenia opłaty za przelewy zagraniczne w walutach państw członkowskich, skierowanych do państw członkowskich (w tym SEPA), składane za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej,
  • podwyższenia opłaty za przelewy krajowe składane w Oddziale Banku w formie papierowej realizowane za pośrednictwem systemu ELIXIR
  • podwyższenia opłaty dodatkowej za przelewy zagraniczne składane w Oddziale Banku w formie papierowej.


Szczegółowe informacje dotyczące stawek obowiązujących od 1 lipca br. dostępne są poniżej w pliku do pobrania: Taryfa opłat i prowizji dla klientów instytucjonalnych obowiązująca od 1 lipca 2013. Dla Państwa wygody zaznaczone zostały pozycje, które ulegają zmianie.

W przypadku niezaakceptowania powyższych warunków, posiadacz rachunku ma prawo rozwiązania umowy w terminie 14 dni od dnia umieszczenia komunikatu w systemie bankowości elektronicznej BGK@24Biznes, zgodnie z postanowieniami właściwego regulaminu, tj.: „Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych dla przedsiębiorców i innych klientów instytucjonalnych w Banku Gospodarstwa Krajowego" lub „Regulaminu otwierania i prowadzenia rachunków bankowych w złotych podlegających konsolidacji finansów publicznych w Banku Gospodarstwa Krajowego".