Powrót

Zapraszamy na Kongres 3W – woda, wodór, węgiel w Gdyni

Kongres 3W: woda, wodór, węgiel Gdynia 26-27 sierpnia 2021 r.

Polska stoi przed szansą, by wykorzystać technologie oparte na wodzie, wodorze i węglu do zrównoważonego rozwoju naszej gospodarki. Kongres 3W, organizowany przez BGK inicjuje dyskusję i rozpoczyna działania, które w długoterminowej perspektywie wzmocnią konkurencyjność polskich przedsiębiorstw zajmujących się wykorzystaniem wodoru, wody i innowacyjnych technologii węglowych. Kongres to również początek budowy społecznej świadomości, jak duży wpływ na gospodarkę i środowisko mają nasze codzienne konsumenckie wybory.

Już 26-27 sierpnia zapraszamy do Gdyni na Kongres 3W: woda, wodór, węgiel. Kongres będzie wydarzeniem towarzyszącym Forum Wizja Rozwoju.

Do dyskusji podczas Kongresu 3W zaprosiliśmy przedstawicieli polskiej nauki, biznesu i administracji. Chcemy budować mosty między tymi środowiskami, łączyć naukę z biznesem i wypracowywać z przedsiębiorcami wspólne know-how związane z wykorzystaniem wodoru, wody i węgla, a co za tym idzie budować niezależną i silną pozycję gospodarczą naszego kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarejestruj się już dziś na Kongres 3W za pośrednictwem strony Forum Wizja Rozwoju.

 


Do zobaczenia w Gdyni!

Udział w Kongresie 3W jest bezpłatny.

Więcej informacji i agenda Kongresu na stronie: www.bgk.pl/3w