Powrót

Wspieranie innowacji w polityce spójności - konferencja w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w konferencji: Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro, która odbędzie się w dniu 21 stycznia 2019 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Celem konferencji jest podsumowanie efektów realizacji polityki spójności w Polsce w zakresie innowacyjności, a także rozpoczęcie debaty na temat planów i możliwości finansowania innowacji na kolejną perspektywę finansową, tj. na lata 2021-27. Zaproszeni goście poszukają również odpowiedzi na pytanie, jaka jest rola innowacji w polskim społeczeństwie i gospodarce. Polscy innowatorzy zaprezentują swoje osiągnięcia (projekty zrealizowane dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich) oraz pomysły dotyczące jeszcze nie wdrożonych rozwiązań.

Do udziału w konferencji zaproszeni są przedsiębiorcy, naukowcy, wynalazcy, popularyzatorzy nauki oraz przedstawiciele administracji publicznej.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są pod adresem: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/konferencja-wspieranie-innowacji-w-polityce-spojnosci-wczoraj-dzis-i-jutro/.

Rejestracja:

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny dostępny pod adresem:
https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/szkolenia/konferencja-wspieranie-innowacji-w-polityce-spojnosci-wczoraj-dzis-i-jutro/

Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.