Powrót

Spotkanie regionalne „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich” – Szczecin 11 maja 2017 r.

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów.

Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2017 roku o godzinie 10:00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii (Szczecin, ul. Jagiellońska 20-21).

W trakcie spotkania poznają Państwo:

  • kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • inne formy wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programu regionalnego
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz  możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.

Po części prezentacyjnej zapraszamy na konsultacje indywidualne z ekspertami z instytucji, które na co dzień wdrażają Fundusze Europejskie.

Spotkanie jest organizowane we współpracy z: Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej, Agencją Rozwoju Przemysłu, Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego, Krajowym Punktem Kontaktowym ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Regionalnym Centrum  Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Regionalnym Punktem Kontaktowym Programów Ramowych Unii Europejskiej w Szczecinie.

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji o spotkaniu znajdą Państwo pod linkiem:

www.funduszeeuropejskie.gov.pl/firma-szczecin

Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt e-mail: spotkaniaregionalne@mr.gov.pl

Pliki do pobrania

Agenda spotkania
Pobierz PDF