Powrót

Siła w promocji! - rusza konkurs dla beneficjentów Programu Innowacyjna Gospodarka na najlepsze działania promocyjne realizowanych projektów

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłosiło konkurs „Siła promocji - siła projektu", skierowany do beneficjentów Programu Innowacyjna Gospodarka. Nagradzane będą najlepsze działania promocyjne realizowanych projektów.

Spośród ok. 10 tys. projektów realizowanych w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka, zostaną wyłonione te, które charakteryzują się najefektywniejszymi działaniami informacyjno-promocyjnymi. Do konkursu mogą zgłaszać się beneficjenci, którzy mają podpisaną umowę o dofinansowanie projektu w ramach PO IG i całkowicie zrealizowali lub zrealizowali w minimum połowie działania informacyjno-promocyjne.

Formularz zgłoszeniowy wraz z materiałami wizualnymi dokumentującymi zgłoszone działania promocyjne oraz oświadczenie należy przesyłać do 28 września 2012 r.

Więcej informacji o konkursie oraz wszystkie dokumenty do pobrania, dostępne są na stronie konkursu http://www.konkurs-poig.pl/.