Powrót

Przedsiębiorco! Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł!

Prowadzisz firmę, myślisz o wprowadzeniu zmian, usprawnień w jej funkcjonowaniu, masz pomysł na innowacyjny projekt? Zastanawiasz nad możliwościami wsparcia realizacji tych pomysłów z Funduszy Europejskich? 11 lipca ruszył Program STEP przeznaczony dla przedsiębiorców poszukujących możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych!

 

 

Program STEP - "Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł" to inicjatywa skierowana szczególnie do przedsiębiorców, chcących realizować projekty badawczo-rozwojowe, inwestować w innowacje, mających niewielkie doświadczenie lub jego brak w pozyskiwaniu Funduszy Europejskich. Jeżeli chcesz skorzystać z instrumentu STEP, wystarczy sam pomysł oraz wstępna informacja o planowanych działaniach i kosztach.

STEP działa w oparciu o współpracę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, instytucji wdrażających działania konkursowe w ramach Programu Inteligentny Rozwój, sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE) oraz ekspertów posiadających doświadczenie w ocenie wniosków konkursowych.

Kto może skorzystać ze wsparcia?

Ze STEP skorzystają wszyscy przedsiębiorcy, planujący prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej oraz inwestowanie w nowoczesne i innowacyjne technologie, produkty, czy urządzenia.

Jak się zgłosić?

Udział w instrumencie STEP jest bardzo prosty. Wejdź na stronę internetową www.poir.gov.pl/step, wypełnij i wyślij formularz. Po weryfikacji formularza Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju umożliwi Ci współpracę z ekspertem branżowym i/lub ekspertem z zakresu analizy finansowej. Przygotują oni we współpracy z Tobą analizę mocnych i słabych stron pomysłu, wskażą te elementy, które warto wzmocnić ubiegając się o środki z Programu Inteligentny Rozwój.

Możesz liczyć na opracowaną specjalnie dla Ciebie analizę mocnych i słabych stron pomysłu. Analiza uwzględni specyfikę konkursu, do którego został zakwalifikowany Twój pomysł na projekt. Potem nie pozostało Ci już nic innego poza decyzją o złożeniu wniosku w konkursie!

Dowiedz się więcej: http://www.poir.gov.pl/step

Skorzystaj już teraz! Zgłoś się: https://bit.ly/2nwptTM