Powrót

Problemy techniczne w korzystaniu z systemu bgk24

Szanowni Państwo,
w związku z występującymi 25 maja br. problemami technicznymi w korzystaniu z systemu bgk24 oraz czasowym brakiem możliwości realizacji transakcji i operacji finansowych w trakcie dnia operacyjnego, informujemy o możliwych utrudnieniach w korzystaniu z systemu bgk24 również w dniach 28 – 30 maja br.

W przypadku wystąpienia trudności wśród Państwa użytkowników prosimy o kontakt z Infolinią BGK pod numerami tel. 801 598 888, 22 599 8888 lub z doradcą klienta w wybranym Regionie BGK, gdzie wskazany zostanie indywidualnie tryb wykonania operacji.

Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy. Wdrożenie nowego systemu bankowości elektronicznej to trudny i skomplikowany proces, w trakcie którego mogą pojawić się nieprzewidziane przeszkody. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy zrekompensuje wszelkie niedogodności. Nowoczesna i funkcjonalna bankowość elektroniczna bgk24 będzie dla klientów Banku Gospodarstwa Krajowego przyjaznym i pomocnym narzędziem do zarządzania rachunkami i przepływami środków.

Zespół bgk24