Powrót

Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że w celu podniesienia jakości świadczonych usług w zakresie obsługi produktów kredytowych, Bank Gospodarstwa Krajowego od listopada br. wprowadza nowy wzór wyciągu kredytowego, w którym uwzględnione zostały sugestie i uwagi zgłaszane przez klientów. W wyniku zmian wprowadzonych w dokumencie otrzymają Państwo uporządkowane informacje dotyczące aktualnego zobowiązania kredytowego przedstawione w sposób przejrzysty i zrozumiały. Wierzymy, że rozwiązanie przygotowane przez BGK poprawi jakość współpracy pomiędzy bankiem a kredytobiorcami korzystającymi z naszych produktów.


Aby zapewnić Państwu pełną wiedzę i informację dotyczącą nowego dokumentu, BGK przygotował wzór wyciągu kredytowego z opisem poszczególnych pozycji w nim uwzględnionych. Mamy nadzieję, że informacja ta będzie stanowiła dla Państwa istotne wsparcie, gdy otrzymają Państwo po raz pierwszy nowy wyciąg do rachunku kredytowego.

W przypadku ewentualnych pytań lub wątpliwości dotyczących nowego wyciągu kredytowego pracownicy BGK są do Państwa dyspozycji:

Infolinia: 801 667 655 lub 22 596 59 00

Kontakt email: [email protected]

Pliki do pobrania