Powrót

Konkurs „Sternik. Cała naprzód!” rozstrzygnięty

Poznaliśmy zwycięzców konkursu „Sternik. Cała naprzód!” - najbardziej przedsiębiorczych i kreatywnych liderów z Warmii i Mazur.

Włodzimierz Kocon, członek zarządu BGK, Anna Bułło - dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego BGK z laureatami konkursu Sternik Cała Naprzód Laureaci konkursu „Sternik. Cała Naprzód”


Przemodelowanie biznesu, wprowadzenie koniecznych zmian i praca zespołowa - to ich recepty na sukces, o których opowiadali podczas gali wręczenia nagród, która odbyła się 3 września. Wszyscy zgodnie podkreślali, że walka z pandemią ujawniła prawdziwe wartości: ludzi, którzy okazywali sobie wsparcie, zespołowe działanie i kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań.


Anna Bułło - dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego BGK z laureatem konkursu Sternik Cała Naprzód


Poznaj listę laureatów konkursu „Sternik. Cała naprzód!”
 

- Projekty, które wpłynęły do konkursu, zachwyciły nas wszystkich. Przesłane historie były motywujące, inspirujące, pełne pomysłów i przykładów radzenia sobie z nawałnicami pandemii (…) Niektóre z nadesłanych aplikacji mogłyby z powodzeniem służyć za podstawę scenariusza filmowego. Aby wykorzystać doświadczenia wszystkich liderów zainicjowaliśmy na gali projekt Mastermind. Możliwość pracy w małych grupach, dobranych pośród ludzi różnych talentów, ale na pewno wśród wytrawnych żeglarzy biznesu. Możliwość dzielenia się doświadczeniami, kompetencjami, pomysłami i radami. Jestem przekonana, że praca w zaufanym zespole kilku mentorów – pozwoli poszerzyć perspektywę - spojrzeć na badane zagadnienia z różnych stron – mówiła Anna Bułło, dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego BGK.

Anna Bułło - dyrektor Regionu Warmińsko-Mazurskiego BGK z laureatami konkursu Sternik Cała Naprzód Laureaci konkursu „Sternik. Cała Naprzód”


Więcej informacji na stronie konkursu „Sternik. Cała naprzód!”