Powrót

Konferencja „Możliwości rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz finansowania innowacji technologicznych ze środków unijnych” – Katowice, 17 listopada 2017 r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję organizowaną przez Śląski Bank Spółdzielczy Silesia w Katowicach oraz Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną S.A. dla przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem w 2018 roku z funduszy europejskich przeznaczonych na rozwój innowacyjności mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.  

Konferencja odbędzie się 17 listopada 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (Plac Sławika i Antalla 1) w godzinach 8:30 – 16:30. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wszyscy uczestnicy mają zapewniony przez organizatora catering i lunch. W trakcie konferencji przedstawione zostaną m.in. praktyczne zagadnienia związane z zasadami ubiegania się o dofinansowanie oraz realizacji i rozliczenia projektu w ramach poddziałania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne PO IR. Szczegółowa agenda spotkania znajduje się w załączniku.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: marketing@silesiabank.pl.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Pliki do pobrania