Powrót

BGK uhonorowany tytułem "Najlepszego Partnera w Biznesie 2011"

Bank Gospodarstwa Krajowego otrzymał nagrodę miesięcznika Home&Market „Najlepszy Partner w Biznesie 2011" w kategorii Partner Roku. Został uhonorowany za wspieranie polskiego eksportu na Wschód przy pomocy szerokiego pakietu instrumentów finansowania oraz wsparcie samorządowych programów rozwoju regionalnego, realizowanych z wykorzystaniem środków publicznych.

Nagrody „Najlepszy Partner w Biznesie 2011" przyznał po raz dziewiąty magazyn ekonomiczny „Home&Market". Gala wręczenia nagród odbyła się wczoraj wieczorem, w hotelu Intercontinental w Warszawie.

W kategorii Partner Roku nagrody otrzymali także: Kapsch Telematic Services, Ministerstwo Infrastruktury oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Polkomtel S.A. i Grupa Polsat, Jeronimo Martins Dystrybucja, Pelion Healthcare Group oraz Jakub Kurasz, szef działu ekonomicznego dziennika "Rzeczpospolita".

W kategorii "bank" nagrodę odebrał Kredyt Bank SA za solidną bankowość, otwartość na potrzeby klienta, profesjonalną obsługę i działanie zgodnie z hasłem "Finanse z zasadami", a w kategorii paliwowo-energetycznej PGNiG SA za konsekwentne dążenie do zdobycia pozycji lidera w branży wydobycia gazu łupkowego w Europie i odważną decyzję przejęcia Vatenfalla, pozytywnie ocenianą przez rynek i ekspertów.