Powrót

Bezpłatne warsztaty w Dąbrowie Górniczej dotyczące zasad udzielania pożyczek rewitalizacyjnych

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach dotyczących zasad udzielania pożyczek rewitalizacyjnych, w ramach Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Najbliższa sesja warsztatowa – 17 września 2018 r. Dąbrowa Górnicza Urząd Miasta, Sala Sesyjna im. Adama Marcelego Piwowara, ul. Graniczna 21, Dąbrowa Górnicza. Kolejne warsztaty odbywać się będą w wybranych miastach województwa śląskiego pod koniec września oraz w październiku br.

Pożyczki rewitalizacyjne przeznaczone są na kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne wynikające z Gminnych Programów Rewitalizacji. Udzielane są na preferencyjnych warunkach – oprocentowanie pożyczki może wynieść obecnie od 0,3% do 1,5% w skali roku (w zależności od oddziaływać społecznych projektu), bez dodatkowych opłat i prowizji. Maksymalna kwota pożyczki to 50 mln zł, okres kredytowania - do 20 lat. 

Prosimy o potwierdzenie obecności do 10 września br. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie:

www.bgk.pl/aktualnosci/konferencje/warsztaty-dabrowa-gornicza/