Powrót

Bank Gospodarstwa Krajowego partnerem XIV Samorządowego Forum Kapitału i Finansów

XIV Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to jedno z największych wydarzeń skierowanych do przedstawicieli JST, które odbyło się 22 i 23 października w Katowicach. BGK był Partnerem wydarzenia.

Program tegorocznej edycji forum obejmował ponad 60 paneli oraz wydarzeń, między innymi: Kongres Skarbników Polskich Samorządów, Zjazd Sekretarzy, Finansowanie i ochrona zdrowia przez samorząd, Wyzwania dla Samorządowej Oświaty, Audyt wewnętrzny w JST, Innowacje w rozwoju obszarów wiejskich.

W panelach dyskusyjnych aktywnie uczestniczyli przedstawiciele BGK – Marcin Michalski, Dyrektor Departamentu Klientów Strategicznych, wziął udział w sesji dotyczącej finansowania i organizowania ochrony zdrowia, Paweł Lisowski, Dyrektor ds. Współpracy z Samorządami,  uczestniczył w dyskusji poświęconej innowacjom w rozwoju obszarów wiejskich oraz Bogusław Białowąs, Zastępca Dyrektora, w Departamencie Usług Agencyjnych uczestniczył w panelu  „Spółki komunalne, ponadgminne związki i porozumienia jako instrumenty realizacji usług publicznych”

Forum zgromadziło blisko 1000 osób, wśród uczestników obecni byli liderzy samorządów terytorialnych, skarbnicy, sekretarze, radni, eksperci, przedstawiciele administracji państwowej i świata biznesu.